Razem 236 661 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sklejka szlaunkowa topolowa - najniższe ceny na rynku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Sklejka szalunkowa topolowa wykonana z drewna brzozowego jest produktem wyjątkowa dobrej jakości. Sklejka pokryta jest specjalnym filmem z obu stron, zapobiegającym przywieraniu betonu oraz wodoodporna. Krawędzie sklejki są zabezpieczone farbą akrylową. • Wymiar: 1250 x 2500 mm • Grubość: 21 mm • Gęstość: ok. 550 kg/m3 • Spęcznienie po 24 H: 12% • ... więcej »
Gliwice
+48126260452
Podest stalowy rusztowanie typu Layher / Polski producent - Zdjęcia do ogłoszenia
Podest stalowy, cynkowany ogniowo. Wykonany z perforowanej blachy, antypoślizgowy. Przeznaczony do przenoszenia dużych obciążeń. Szorstka powierzchnia podestu zabezpiecza przed poślizgiem. Dopuszczalne obciążenie dla podestów do 2 m 6 kN/m2. Dopuszczalne obciążenie dla podestów 2,50 m 4,5 kN/m2. Dopuszczalne obciążenie dla podestów 3,00 m 3 kN/m2. Dostępne ... więcej »
Katowice
+48126260452
Sklejka szalunkowa sosnowa 21 mm szalunki deskowanie - Zdjęcia do ogłoszenia
Sklejka szalunkowa sosnowa wykonana z drewna sosnowego jest produktem wyjątkowo dobrej jakości. Sklejka pokryta jest specjalnym filmem z obu stron, zapobiegającym przywieraniu betonu oraz wodoodporna. Krawędzie sklejki są zabezpieczone farbą akrylową. • Surowiec: sosna radiata 100% • Wymiar: 1250x2500 mm • Grubość: 21 mm • Ilość warstw: 7 • Gęstość ... więcej »
Gdańsk
+48126260452
Szalunek ścienny Mini Box Tekko Takko 100,8 m2 szalunki - Zdjęcia do ogłoszenia
Szalunek ścienny typu TEKKO (MINI BOX)jest szalunkiem z lekkim deskowaniem, który idealnie nadaje się do ścian o wysokości do 3 m. Szalunki Tekko są szalunkami przestrzennymi wielokrotnego montażu, można je stosować do wszelkiego rodzaju prac żelbetowych, takich jak fundamenty, ściany, słupy, podciągi, czy stropy. Oferowany przez nas szalunek składa się z p ... więcej »
Białystok
+48126260452
Dźwigary drewniane H20 Dźwigar drewniany Doka Doki Lagery - Zdjęcia do ogłoszenia
Dźwigar wykonany jest z drewna klejonego łączonego mikrowczepami. Dzięki zabezpieczeniu farbą impregnacyjną jest odporny na warunki atmosferyczne. Oba końce okute plastikowymi zaślepkami. Waga ok. 5 kg/m Wysokość: 200 mm Szerokość: 80 mm Materiał: świerk Pokrycie: farba wodoodporna Środnik: klejonka trójwarstwowa z drewna iglastego Łączenie: mikrowsz ... więcej »
Białystok
+48126260452
Wieża podporowa ID-15 Hunnebeck Harsco Elementy Szalunki - Zdjęcia do ogłoszenia
Używane elementy Wieży podporowej ID-15 Hunnebeck Oferowane przez nas elementy to oryginalny produkt firmy Hunnebeck. Elementy są dobrym stanie i w 100% sprawne. Elementy są ocynkowane ogniowo. Możliwość zakupu dowolnej ilości towaru. Ceny netto poszczególnych elementów: Rama końcowa: 170 zł Rama ID 133: 152 zł Rama ID 130: 138 zł Głowica ID: 84 ... więcej »
Warszawa
+48126260452
Szalunki ścienne Mini Box Tekko / Zestaw 50,4m2 deskowania - Zdjęcia do ogłoszenia
Szalunek ścienny typu TEKKO (MINI BOX) jest szalunkiem z lekkim deskowaniem, który idealnie nadaje się do ścian o wysokości do 3 m. Szalunki Tekko są szalunkami przestrzennymi wielokrotnego montażu, można je stosować do wszelkiego rodzaju prac żelbetowych, takich jak fundamenty, ściany, słupy, podciągi, czy stropy. Oferowany przez nas szalunek składa się z ... więcej »
Warszawa
+48126260452
Kozioł budowlany stalowy stojak murarski tynkarski / rusztow - Zdjęcia do ogłoszenia
Kozły Budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach! Teleskopowy kozioł budowlany stalowy, malowany o regulowanej wysokości. Kozioł ze względu na prostą konstrukcję doskonały do prostych prac murarsko-tynkarskich. Rozsuwana konstrukcja pozwala na dopasowanie do pożądanej wysokości, a także łatwe składowanie i wygodny transport. Wykonanie: lakierowana stal. Dos ... więcej »
Kraków
+48126260452
Rusztowanie przejezdne aluminium Instant Span 306N Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Rusztowanie Instant Span 306 N to lekki, wysoce wytrzymały system rusztowania, zaprojektowany do szybkiego, łatwego montażu. Wyposażony w szczeble z odstępami co 276 mm. Pomosty wykonane są ze sklejki wodoodpornej. Rusztowanie przejezdne idealnie nadaje się do prac budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz prac instalatorskich, klimatyzacyjnych i wyko ... więcej »
Warszawa
+48126260452
Rusztowanie typu Plettac - rusztowania Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
W bardzo dobrej cenie posiadamy w sprzedaży Rusztowania elewacyjne typu Plettac. W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in. ramy, podesty stalowe, podesty drewniane, komunikacja aluminiowa, stężenia, poręcze, stopy, złącza, kotwy i każdy inny element rusztowania ramowego. Oferowane przez nas rusztowanie fasadowe to produkt o najwyższym standardzie na rynku, ... więcej »
Warszawa
+48126260452
REKLAMA
REKLAMA
Podpora ocynkowana - stempel budowlany 3m 20 kN / szalunki - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalna podpora stropowa ze stali ocynkowanej, przeznaczona do przenoszenia dużych obciążeń. Znacznie grubsze ścianki sprawiają, że jest ona nawet 4-krotnie bardziej wytrzymała od tradycyjnej podpory malowanej, dlatego też zaleca się jej stosowanie szczególnie w budownictwie przemysłowym. Powłoka ocynku uodparnia ten rodzaj stempla na warunki atmosfery ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Rusztowanie przejezdne Altrad MP 602 - Zdjęcia do ogłoszenia
Rusztowanie Altrad MP 602 idealnie nadaje się do prac zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Dzięki zastosowanym zaciskom samozatrzaskowym, montaż, demontaż czy przebudowa możliwa jest bez dodatkowych narzędzi. Atutem rusztowania jest minimalna ilość miejsca podczas magazynowania i transportu. Aluminiowe burty oraz pomosty posiadają wzmocnienie pokryt ... więcej »
Rama rusztowania rusztowanie typu Layher POLSKI PRODUCENT - Zdjęcia do ogłoszenia
Rama rusztowania elewacyjnego L-73 o wymiarach 200 x 73 cm kompatybilna z systemem LAYHER / BAUMANN MOSTOSTAL Rama jest ocynkowana ogniowa. Górny u-profil ramy do zawieszania 3 podestów. Z otworami u góry i na dole do wzajemnego połączenia. Złącza poręczowe z klinem zapewniające łatwy montaż poręczy. Blachy węzłowe, umieszczone w obu narożnikach ramy, słu ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Rusztowanie przejezdne Krause Protec 910158 - Zdjęcia do ogłoszenia
Rusztowanie przejezdne Krause Protec nr. katalogowy: 910158 Rusztowanie jest alternatywą dla rusztowań ramowych i modułowych i stanowi ich uzupełnienie. Elementy rusztowania wykonane są z aluminium i ze stali. Wysokogatunkowe aluminium zapewnia rusztowaniu lekkość i trwałość. Pomosty wykonane są ze sklejki wodoodpornej. Rusztowanie przejezdne idealnie nad ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Ogrodzenie tymczasowe budowlane pełne / Nowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Ogrodzenia budowlane tymczasowe pełne w bardzo niskich cenach. Skutecznie odgradzają plac budowy nie tylko wizualnie, ale też fizycznie, chroniąc również przed pyłem i hałasem. Szerokość paneli: 2,9 m Wysokość paneli: 2 m Rura pionowa: FI 42 Profil kątownika: 6 cm x 4 cm x 2 mm Blacha: T14 Produkcja UE Firma Monter Rusztowania i Szalunki zapewnia ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Plandeka do rusztowań / rusztowanie - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedajemy w dobrych cenach. Plandeka biała do rusztowań, przeznaczona jest do ochrony rusztowań. Plandeka znakomicie osłania od wiatru i deszczu. Plandeki posiadają specjalny pas, służący do mocowania, który jest odpowiednio wzmocniony. Dzięki temu okres użytkownika znacznie się wydłuża. Plandeki wykonane są z polietylenu i polipropylenu. Dostępne wym ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Siatka na rusztowania / rusztowanie - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma Monter Rusztowania i Szalunki oferuje w sprzedaży Siatkę na rusztowania w okazyjnych cenach. Zabezpieczająca siatka przeciwpyłowa do rusztowań przeznaczona jest do osłony rusztowań. Materiał bardzo dobrze spisuje się jako ochrona przeciwwiatrowa, dlatego idealnie sprawdza się przy wszelkiego rodzaju pracach remontowych. Osłona posiada bardzo drobne ocz ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Zsypy do gruzu, zsypy na gruz / TANIO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Sprzedajemy w atrakcyjnych cenach Zsypy do gruzu. Zsypy budowlane wykonane są z polietylenu wysokiej jakości. Polski producent. Firma Monter Rusztowania i Szalunki zapewnia: - gwarancję - pomoc w transporcie na terenie całego kraju - fachową pomoc i doradztwo - załadunek w naszym magazynie w Kochanowie /o. Kraków W celu poznania większej ilości ... więcej »
Warszawa
+48505041557
Płyta Trójwarstwowa szalunkowa 21 i 27 mm / szalunki - Zdjęcia do ogłoszenia
Płyta trójwarstwowa okuta i nieokuta o grubości 21 mm i 27 mm. Niskie ceny!!! Płyta trójwarstwowa klejona, wykonana jest z drewna iglastego i wodoodporna. Obie strony robocze pokryte specjalną farbą impregnacyjną, zabezpieczającą przed działaniem warunków atmosferycznych oraz antyadhezyjnym lakierem, który zapobiega przywieraniu betonu. Wymiary płyt: - 150 ... więcej »
Łódź
+48505041557
Rusztowania rusztowanie każdy typ sprzedaż wynajem - Zdjęcia do ogłoszenia
* rusztowania: KAŻDY TYP - warszawskie - elewacyjne - przejezdne / aluminiowe SPRZEDAŻ POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW * zsypy budowlane * stemple budowlane * drabiny * drabiny elektryczne ( podnośniki) * winda dekarska * wciągarka obsługujemy: FIRMY - OS.PRYWATNE-INSTYTUCJE Wystawiamy FAKTURY VAT Zgadzamy się na sprzedaż zagraniczną
Cała Polska
+48666590666
Ogłoszenia 1 do 20 z 73
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)